,,A mnie, proszę, przymnóż wiary´´

Znalezione obrazy dla zapytania wiara ewangelia modlitwa

Komentarz liturgiczny na dzisiaj:

Boża wszechmoc

Gdzie, jeśli nie w szpitalu, człowiek styka się ze śmiercią w sposób tak bezpośredni. Jeśli nie ze swoją, to z czyjąś.  

Z powolnym przechodzeniem przez jej wrota z życia do życia. Śmierć jak akuszerka pomaga narodzić się do wieczności. Wielu świętych czekało na ten moment, wierząc, że kiedy nadejdzie, urodzą się na nowo w królestwie Bożym. Spośród licznych cudów Jezusa uzdrowienia i wskrzeszenia są szczególnym znakiem panowania Boga nad życiem i śmiercią. Tak objawia się Jego Boża wszechmoc. Jezus uzdrowił syna urzędnika królewskiego swoim słowem. „Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego” (Łk 1, 37).

Panie Jezu, Ty nigdy nie odmawiasz pomocy tym,

którzy się do Ciebie uciekają.

Wejrzyj na wszystkie ciężko chore dzieci i ich cierpiących rodziców.

Umacniaj ich swoją łaską i przemieniaj miłością.

A mnie, proszę, przymnóż wiary.

zrodlo: katolik.pl

https://

?list=PLP6t66uMxz-huiSWRWYfuHU7pNHSX1_CA