Ruch światło życie

MISTERIUM – NIEDZIELA PALMOWA 2015

Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które odbyło się 29.03.2015r.r. w Sali widowiskowej Domu Parafialnego wprowadziło nas pięknie w Wielki Tydzień. Ich trud, zaangażowanie, talenty aktorskie, dostarczone emocje i wzruszenia, zostały nagrodzone  gromkimi brawami licznie zgromadzonej publiczności oraz osobistym podziękowaniem Księdza Proboszcza.

Fotorelacja:

Podziękowania dla załogi św. Mikołaja oraz fotorelacja ze spotkania.

Jak co roku młodzież KSMu zorganizowała dla dzieci miłe spotkanie ze św. Mikołajem - dziękujemy im za zapał i zaangażowanie się w to dzieło. Wdzięczność kierujemy również w stronę wszystkich sponsorów i ofiarodawców za okazaną pomoc, wsparcie finansowe i dar serca – wszystkim serdeczne Bóg zapłać w imieniu dzieci, rodziców i całej wspólnoty parafialnej.

Fotorelacja ze spotkania św. Mikołaja z dziećmi w naszej parafii:

Misterium Męki Pańskiej – Niedziela Palmowa 2014

Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, które odbyło się 13.04.2014r. w Sali widowiskowej Domu Parafialnego wprowadziło nas pięknie w Wielki Tydzień. Ich trud, zaangażowanie, talenty aktorskie, dostarczone emocje i wzruszenia, zostały nagrodzone  gromkimi brawami licznie zgromadzonej publiczności oraz osobistym podziękowaniem Księdza Proboszcza.

Fotorelacja:

MISTERIUM – „PAN JEZUS POŁAMANY”- 24.03.2013r.

Dnia 24 marca 2013r. w Domu Parafialnym młodzież KSM-u przedstawiła Misterium pn. „Pan Jezus połamany”, przedstawienie zasłużenie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

„…Jezus potrzebuje moich dłoni, by mogły pomagać drugiemu, potrzebuje mych nóg, by spieszyć ku temu, co w potrzebie, potrzebuje mych ust i słów, by mogły nieść słowa pociechy, potrzebuje mego serca, by mogło kochać…Jezus potrzebuje całego człowieka. Potrzebuje mnie Chrystus, by miłować, potrzebuje mnie Chrystus aby kochać…

Serdecznie dziękujemy za piękne przedstawienie, dostarczone emocje i wzruszenia, doceniamy trud, zaangażowanie i talenty aktorskie. Już dzisiaj mamy nadzieję, że za rok znów spotkamy się w Domu Parafialnym, by oglądać równie piękne Misterium.

Foto-wspomnienia z przedstawienia: