INTENCJE MSZALNE 18.11.2019 r. – 24.11 2019 r.

Poniedziałek 18.11

6.30 + + za zmarłych braci Ryszarda i Mariusza
7.00 + Klemensa Szczurka, Karolinę ż., Zofię c.
17.00 + z Sodalicji dziewcząt Matek, babć , zmarłych dziadków, pradziadków, duchowieństwo, żołnierzy, policjantów i dzieci – zelatorka Anna Karaszewicz

Wtorek 19.11

6.30 + Irenę i Aleksandra Pieróg, Tadeusza , Kazimierza synów – od syna Daniela z rodziną
7.00 + Eugenię Burdyl w 14 r. śm., Władysława m.
17.00 O błog Boże, opiekę MB i potrzebne łaski w r. ślubu

Środa 20.11 REKOLEKCJE

7.00 + Antoniego Mazura, ks. Józefa Florczaka
9.00 + Ryszarda i Andrzeja Czech wraz z rodzicami
17.00 Nowenna –
1. O zdrowie i błog. Boże w rodzinie Kozinów

Czwartek 21.11 REKOLEKCJE

7.00 + Antoniego Smyraka
7.00 + Adama Zagórskiego i rodziców
17.00 1. + Stanisława i Józefa Zajdów
2. O błog. Boże i potrzebne łaski w pracy duszpasterskiej dla Ks. proboszcza Janusza Kosowskiego z okazji imienin

Piątek 22.11 REKOLEKCJE – Dzień spowiedzi św.

7.00 + Franciszka Liszki w 33 r. śm., Józefa i Wiktorię rodziców
8.00 + Klemensa Smyraka
17.00 Intencje pogrzebowe

Sobota 23.11 Odpust Parafialny ku czci św. Klemensa papieża i męczennika

7.00 + + z ŻRK – zelatorka Teresa Dyrcz
9.00 + Adama Kukli, Irenę ż., Zygmunta Marka
11.00 W intencji parafii – Suma Odpustowa
17.00 + kleryka Dariusza Żurka w 14 r. ś.

Niedziela 24.11 Niedziela Chrystusa Króla

7.30 + Karola Makosia
9.00 + Jana Bartyzela w 19 r. śm.
10.00 Wełcza + Jana Żółny w 3 r. śm.
11.00 W intencji parafii

17.00 + Kazimierza Kołodziejczyka Weronikę ż.
Intencje pogrzebowe do Miłosierdzia Bożego za zmarłych 22.10 2019

+ Heleny Surmiak – od kuzynki Marii Kuś z rodziną
+ Mariana Koziny – od wnuków Marcina i Pawła
+ Franciszka Marka – od Katarzyny z synem Tomaszem
+ Józefę Chowaniak – od córki Barbary z mężem Januszem
+ Bronisława Dyrcza – od wnuczek Katarzyny i Małgorzaty
+ Stanisława Front – Cybulskiego – od kuzynki Anny z rodziną
+ Leokadię Włosiak – od córki Urszuli z rodziną
+ Edwarda Żurka – od Czesława Giertugi z rodziną
+ Joannę Kozina – od swatowej Zofii z rodziną
+ Dionizego Trzebuniaka –od Grzegorza z żoną i dziećmi
+ Alojzego Smyraka, Antoninę ż.
+Józefę Chowaniak, Józefa m., Eugeniusza s.
+ Piotra Fujaka, Stefanię ż., Józefa s.