OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.09.2018 r.

Niedziela Zwykła, dn. 23.09 2018 r.

Dziś przed kościołem składka do puszek z przeznaczeniem na Seminarium Duchowne w Krakowie i zastępuje jak co roku zbiórkę ziemniaków na ten cel. Składka zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Parafialnej. Dziś o g. 15 dodatkowa Msza św. w kaplicy na Mosornem. O g. 17.30 nieszpory, a o g. 18.00 Msza święta.

W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
W środę – wsp. św. męczenników Kosmy i Damiana
W czwartek – wsp. św. Wincentego a Paulo, kapłana
W piątek – wsp. św. Wacława, męczennika
W sobotę – święto, świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała


 

W przyszłą niedzielę będziemy gościli ks. Zbigniewa Oczkowskiego z Huciska, który wygłosi do nas kazania i zbierze składkę z przeznaczeniem na rozbudowę kościoła w Hucisku.


 

W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych z naszej parafii na pierwszą w tym roku Msze świętą szkolną. W czasie niej zostaną poświęcone i rozdane różańce dla uczniów klas trzecich przygotowujących się do I Komunii świętej.


 

W poniedziałek lub we wtorek, do wyboru, na godz. 17.00 zapraszamy chłopców, którzy chcą służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu i zostać ministrantami w naszej parafii.


 

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia