Jubileusz 20-lecia Kapłaństwa ks. Andrzeja.

Czcigodny Księże Andrzeju
Jubileusz 20-lecia Kapłaństwa jest okazją do złożenia Ci życzeń.

W tym szczególnym dniu  nasza wspólnota parafialna dziękuje Ci za to, że odpowiedziałeś na głos Chrystusa, który wzywał Cię do pójścia za Nim. Dziękujemy za Twoją pracę w naszej parafii, za każdą Eucharystię, kazanie, spowiedź, modlitwę, błogosławieństwo, za wszystkie udzielone sakramenty i za wszystkie łaski, które dzięki Twojej posłudze otrzymaliśmy od Pana – z głębi serca dziękujemy! Jesteśmy także wdzięczni za Twoją serdeczność, uśmiech, życzliwość, otwartość, wszelką pomoc i poświęcony czas. Życzymy Ci, abyś zawsze pozostawał wierny Chrystusowi. Niech On obdarza Cię tymi łaskami, których potrzebujesz, by jeszcze pełniej realizować kapłańskie powołanie. Życzymy zdrowia, radości, życzliwych ludzi na swej drodze, a także realizacji osobistych pragnień. Niech droga, na którą zaprosił Cię Chrystus – Najwyższy Kapłan będzie drogą ku świętości, niech Matka Chrystusa – Matka Kapłanów swą macierzyńską miłością broni , osłania i czuwa nad Tobą.

I byś codziennie mógł powtarzać za ks. Janem Twardowskim:

„Własnego kapłaństwa się boję,
własnego kapłaństwa się lękam
i przed kapłaństwem w proch padam,
i przed kapłaństwem klękam
W czerwcowy poranek mych święceń
dla innych szary zapewne
jakaś moc przeogromna
z nagła poczęła się we mnie
Jadę z innymi tramwajem
biegnę z innymi ulicą
nadziwić się nie mogę
swej duszy tajemnicą.”