OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 01.01.2014r.

NOWY ROK, dn. 01. 01. 2014 r. 

Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W dniu dzisiejszym przypada Światowy Dzień Pokoju. Msze św. jak w każdą niedzielę. Msza św. wieczorna o godz. 17.00. Nieszporów dziś nie ma.
Jutro wspomnienie – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 16.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 17.00 Msza św., a po Niej półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy na nią jak najwięcej parafian i gości.
W piątek wspomnienie – Najświętszego Imienia Jezus. Jest to I piątek miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 16.00 spowiedź św. I tu jedno przypomnienie: ci, którzy byli u spowiedzi na Święta, a nie mają grzechu ciężkiego, mogą w tym dniu przyjąć tylko Komunię św. z racji I piątku.
W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca Najśw. Maryi Panny. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
Plan kolędy na bieżący tydzień:
Jutro – Wełcza, Można, Trzebuniacy, Marki do szkoły włącznie.
Sobota – 1 Ks. Sałaciaki w kierunku Sióstr, domy pod Surmiakami.
2 Ks. Od starej piekarni, Podsot, Trybały, Warzechówka.
W czwartek po południu kancelaria parafialna nie będzie czynna.
Objazd chorych z racji I piątku będzie wyjątkowo w drugą sobotę miesiąca tj. 11 stycznia od godz. 10.00.