OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 01.04.2013r.

Poniedziałek Wielkanocny, dn. 01. 04. 2013 r.

Dziś II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. O godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Nieszporów dziś nie ma.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W czwartek w kaplicy na Wełczy o godz. 16.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 17.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 18.00 Msza św., a po Niej półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu poświęcona na prywatną modlitwę w ciszy. Zapraszamy do udziału w tej Adoracji.
W piątek I miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 16.30 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. I tu jedno przypomnienie: ci, którzy byli u spowiedzi na Święta, a nie mają grzechu ciężkiego, mogą przyjąć tylko Komunię św.
W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę w Krakowie – Łagiewnikach. Zapraszamy do wzięcia udziału w tych uroczystościach.
Dziękujemy tym, którzy włączyli się w akcję pomocy ludziom potrzebującym z naszej parafii. Dziękujemy właścicielom sklepów, tym którzy składali dary do koszyków, jak również pracownicom charytatywnym i Siostro Felicjankom. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Jutro i w czwartek po południu kancelaria parafialna nie będzie czynna. Intencje mszalne na czerwiec będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej w środę w godzinach urzędowych.