OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 01.09.2013r.

22 Niedziela Zwykła, dn. 01. 09. 2013 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Po Mszy św. wieczornej koncert. Zapraszamy jak najwięcej parafian i gości.
Dziś o godz. 15.00 spotkanie członków Rady Duszpasterskiej i pracownic Zespołu Charytatywnego.
Od jutra Msze św. wieczorne w niedziele, święta i dni powszednie będą odprawiane o godz. 18.00.
Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. w kościele parafialnym o godz. 8.00 dla uczniów z Gimnazjum i Szkoły Podstawowej z Zawoi – Centrum oraz Szkoły Podstawowej z Gołyni. Msza św. na Mosornem o godz. 8.30 dla uczniów z Mosornego i Wełczy. W Zawoi Górnej rozpoczęcie Mszą św. o godz. 8.00 dla uczniów z Liceum i Gimnazjum, którzy tam uczęszczają. Rodziców prosimy o dopilnowanie tej sprawy.
We wtorek wspomnienie – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W czwartek w kaplicy na Wełczy o godz. 16.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca oraz na rozpoczęcie roku szkolnego, a o godz. 17.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 18.00 Msza św. i po Niej półgodzinna Adoracja w ciszy, na którą zapraszamy jak najwięcej parafian.
W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 15.00 spowiedź św. również na rozpoczęcie roku szkolnego. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
W przyszłą niedzielę XXI Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Są jeszcze wolne miejsca. Można się zapisywać do środy włącznie. Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu koło kościoła.
W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców uczniów, którzy 15 września przystąpią do Sakramentu Bierzmowania. Bardzo prosimy wszystkich rodziców na to spotkanie.
W sobotę na Mszę św. wieczorną zapraszamy wszystkich uczniów, którzy mają przystąpić do Sakramentu Bierzmowania w czasie wizytacji parafii przez Ks. Bp. Damiana Muskusa. Rodziców prosimy, aby nikogo nie zabrakło na tej Mszy św.
W niedzielę 15 września wyjątkowo będą zmienione godziny odprawiania Mszy św. Pierwsza Msza św. będzie o godz. 7.30, później o godz. 9.30, 11.30 i wieczorem o godz. 18.00. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.00. Pełny program wizytacji będzie podany w przyszłą niedzielę.
W związku z wizytacją Sakrament Chrztu św. w miesiącu wrześniu będzie udzielany w II sobotę miesiąca o godz. 18.00 oraz w czwartą niedzielę tj. 22 września o godz. 11.00.
Również dożynki parafialne będą 22 września o godz. 9.00. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
W przyszłą niedzielę do puszek przed kościołem będzie zbiórka na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Wadowicach prowadzonego przez Siostry Nazaretanki.