OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE -01.09.2019 r.

XX Niedziela Zwykła dn. 1.09 2019 r.

Dziś po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.

Od jutra Msze św. Wieczorne o g. 18.00

W poniedziałek 2 września początek nowego roku szkolnego. Msza św. w kościele dla uczniów nauczycieli i rodziców szkoły podstawowej z Centrum i Gołyni i g. 8.00. Później uczniowie w zwartej kolumnie przejdą do szkoły na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. dla uczniów, nauczycieli i rodziców Szkoły Podstawowej na Mosornem w szkole o g. 8.30, następnie rozpoczęcie roku szkolnego.

We wtorek wspominamy św. Grzegorza Wielkiego papieża, w tym dniu po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo do św. Antoniego.

We czwartek pierwszy miesiąca po Mszy św. wieczornej Godzina święta. W kaplicy na Wełczy o g. 16.30 spowiedź i Msza św. o g. 17.00.

W Piątek I miesiąca, Msza św. i nabożeństwo do Serca Jezusa o g. 7.00. po południu od 16 do 18 spowiedź dla dzieci i młodzieży na początek roku szkolnego.

W sobotę I miesiąca po Mszy św. o g. 7.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Wieczorem po Mszy św. o 18.00 Nabożeństwo Nieustającego Różańca

Do chorych udamy się w piątek od 9 od kościoła w dół. W sobotę od g. 9 od góry do kościoła.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii w godzinach urzędowych.

W niedzielę 8 września XXVII Archidiecezjalna Pielgrzymka do Kalwarii. Można się zapisywać w zakrystii koszt 20 zł. Wyjazd spod kościoła o godz. 6.30.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. proboszcza z Krakowa Swoszowic. Składka będzie przeznaczona na budowany w tej parafii kościół.

W minionym tygodniu odszedł od nas do Pana: ś.p. Tadeusz Baraniec l. 66 z obejścia Koziny. Polećmy go Miłosiernemu Panu; Dobry Jezu a nasz Panie…

Czasopisma są do nabycia u ministrantów.