OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 02.02.2014r.

4 Niedziela Zwykła, dn. 02. 02. 2014 r.

Dziś obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
Jutro wspomnienie – św. Błażeja, bp. i męczennika.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W środę wspomnienie – św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
W czwartek wspomnienie – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 16.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 17.00 Msza św. i „Godzina Święta” połączona z półgodzinną Adoracją w ciszy. Zapraszamy jak najwięcej parafian.
W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 15.30 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W sobotę na Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 16.15 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi. Następny Chrzest w trzecią niedzielę lutego o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
W czwartek po południu kancelaria parafialna nie będzie czynna ze względu na spowiedź na Wełczy.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Pragniemy zakomunikować, że w ubiegłym tygodniu w kościele zakończono wymianę oświetlenia na bardziej oszczędne.
W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. składka na potrzeby parafii, a szczególnie na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła i będzie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.
W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy kolędę, czyli odwiedziny duszpasterskie. Pragniemy podziękować wszystkim za miłe i serdeczne przyjęcie oraz za ofiary, z których część jak co roku, przeznaczyliśmy na potrzeby naszej Archidiecezji. Wszystkim składamy gorące „Bóg zapłać”.