OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 02.06.2013r.

9 Niedziela Zwykła, dn. 02. 06. 2013 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 9.00. spotkanie rodziców uczniów klas II i III z Gimnazjum z całej parafii, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja dokoła kościoła. O godz. 18.00 Msza św. za wszystkie dusze wypominane, a po Niej procesja dokoła kościoła połączona z nabożeństwem czerwcowym.
Jutro wspomnienie – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W środę wspomnienie – św. Bonifacego, bp. i męczennika. W kaplicy na Wełczy o godz. 16.00 spowiedź przed Opustem i I piątkiem miesiąca. O godz. 17.00 Msza św.
W czwartek wspomnienie – św. Norberta, bp. Od godz. 16.00 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca dla dzieci, młodzieży i starszych. Prosimy nie odkładać spowiedzi na piątek, gdyż w kaplicy na Wełczy będzie po południu Suma Odpustowa. O godz. 18.00 Msza św. i procesja na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji będzie poświęcenie wianków i ziół. Na Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci, które sypały kwiatki i chłopców, którzy dzwonili w czasie procesji.
W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa i I piątek miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.00 Suma Odpustowa, którą odprawi Ojciec Robert z Zawoi – Zakamień. Zapraszamy jak najwięcej parafian. W kościele parafialnym o godz. 18.00 Msza św. i procesja dokoła kościoła połączona z nabożeństwem czerwcowym. Z racji uroczystości nie obowiązuje w piątek wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę wspomnienie – Niepok. Serca Najśw. Maryi Panny.
W sobotę o godz. 15.00 Msza św. przed Remizą OSP w Zawoi Mazury z okazji jubileuszu 50-lecia Zespołu „Babiogórcy”. Serdecznie zapraszamy jak najwięcej parafian.
Również w sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do piątku do godz. 10.00. Następny Chrzest będzie udzielany w trzecią niedzielę czerwca o godz. 11.00.
Pragniemy podziękować tym, którzy przez cały miesiąc maj grali pieśni maryjne na wieży. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W czwartek po południu kancelaria parafialna nie będzie czynna, ze względu na spowiedź przed I piątkiem miesiąca.