OGLOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 02.08.2015r.

18 Niedziela Zwykła, dn.  02. 08 2015 r.

W naszej parafii przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Anielskiej. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po Sumie o godz. 11.00 procesja dokoła kościoła. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
We wtorek wspomnienie – św. Jana Marii Vianneya, prezbitera. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W czwartek święto Przemienienia Pańskiego. W kaplicy na Wełczy od godz. 17.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 18.00 Msza św. Natomiast w kościele parafialnym o godz. 19.00 Msza św. a po Niej półgodzinna Adoracja w ciszy, połączona z „Godziną Świętą”. Zapraszamy jak najwięcej na Nią parafian i gości.
W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 18.00 spowiedź św., a o godz. 19.00 Msza św. I tu jedno przypomnienie, kto był u spowiedzi odpustowej, a nie ma grzechu ciężkiego, może przyjąć Komunię św. z racji I piątku.
W sobotę wspomnienie – św. Dominika, prezbitera. Na Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest św. będzie udzielany w trzecią niedzielę sierpnia.
W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od kościoła w dół, a w sobotę od godz. 9.00 od góry do kościoła.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświęcenie sztandaru ufundowanego przez rodzinę z Florydy, a pochodzącą z Podhala.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Pragniemy podziękować za odnowienie kapliczki Serca Bożego przed kościołem panom Piotrowi Buremu, Bolesławowi Hujda i Zbigniewowi Spyrka. Składamy im gorące „Bóg zapłać”.