OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 03.02.2013r.

Dziś zamiast kazania każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.00 dalszy ciąg 40-sto godzinnego nabożeństwa według porządku podanego w ubiegłą niedzielę. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
We wtorek wspomnienie – św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W środę wspomnienie – świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
W czwartek jak było zapowiadane po Mszy św. o godz. 17.00 „Godzina Święta” i półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu poświęcona na prywatną modlitwę w ciszy. Zapraszamy do brania udziału w tej Adoracji.
W piątek wspomnienie – św. Hieronima Emilianiego, zakonnika.
W sobotę na Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 16.15 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi. Następny Chrzest w trzecią niedzielę lutego o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 dokończenie 40-sto godzinnego nabożeństwa według następującego porządku:
Zaraz po Sumie uczniowie z klas I i II z Gimnazjum z całej parafii.
Od godz. 12.15 – 13.00 wierni z Mosornego, Błędnej, Petułowej, Rąbanisk i Budzonia.
Od godz. 13.00 – 14.00 wierni z Kaliny Górnej i Dolnej, Warzechówki oraz czciciele św. Franciszka.
Od godz. 14.00 – 15.00 wierni i Róże z Centrum, Sałaciaków, Zająców, Surmiaków, Wełczy i Jaworskiego.
Od godz. 15.00 – 16.30 wierni z Brzegu, Kąkoli, Polaków, Malików, Trybałów i Gliśnicy.
O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy kolędę, czyli wizytację duszpasterską. Pragniemy podziękować wszystkim za miłe i serdeczne przyjęcie oraz za ofiary, z których część, jak co roku, przeznaczyliśmy na potrzeby naszej Archidiecezji. Wszystkim składamy gorące „Bóg zapłać”.
W przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach św. składka na potrzeby parafii i będzie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.