OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 03.11.2013r.

31 Niedziela Zwykła, dn. 03. 11. 2013 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
Jutro wspomnienie – św. Karola Boromeusza, bp.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 będzie półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy. Zapraszamy na Nią jak najwięcej parafian.
W sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 16.15 na plebanii spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie w trzecią niedzielę listopada o godz. 11.00.
W sobotę będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od godz. 9.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
Pragniemy podziękować członkom Ochotniczej Straży Pożarnej i Policji za przypilnowanie porządku w czasie procesji na dolny cmentarz w dniu Wszystkich Świętych. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich kupna.
W przyszłą niedzielę jako II miesiąca składka na wszystkich Mszach św. na potrzeby parafii i zostanie przeliczona prze przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.
19 listopada rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje przed Uroczystością Odpustową ku czci
św. Klemensa, głównego patrona naszej parafii i kościoła.