OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 04.08.2013r.

8 Niedziela Zwykła, dn. 04. 08. 2013 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
We wtorek święto – święto Przemienienia.. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W czwartek wspomnienie – św. Dominika, prezbitera.
W piątek święto – św. Teresy Benedykty od Krzyża /Edyty Stein/, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
W sobotę święto – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
W sobotę na Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie udzielany w trzecią niedzielę sierpnia o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej.
Pragniemy podziękować tym wszystkim, którzy z okazji spowiedzi i Odpustu pomogli na plebanii przez przyniesione dary i pieniądze na żywność. Dziękujemy również p. Marcie i Rafałowi Szarlej za kwiaty i wystrój Ołtarzy na Odpust oraz Siostrze Renacie. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W przyszłą niedzielę jako II miesiąca składka na wszystkich Mszach św. na potrzeby parafii i zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.