OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 05.01.2013r.

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim, dn. 05. 01. 2014 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. pobłogosławienie kredy i kadzidła. Jest to święto nakazane i każdy katolik ma obowiązek uczestniczyć we Mszy św.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.
W środę o godz. 17.00 Msza św. od Koła Przyjaciół Radia Maryja, a po Niej nabożeństwo. Zapraszamy jak najwięcej parafian.
W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. O godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 16.00. Później będzie okazja do spowiedzi.
Następny Chrzest św. będzie w drugą sobotę lutego o godz. 17.00.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Plan kolędy na bieżący tydzień:
Wtorek – od p. Sobaniaka, Brzeg do p. Bartyzela.
Środa – Chowaniacy i Fujacy.
Czwartek – Wełcza, od szkoły w dół, Łabędzie i Mleczna.
Sobota – 1 Ks. Zemliki, Hujdy Koziny do p. Hujdy.
2 Ks. od. p. Gancarczyka, dokończenie Brzegu do p. Jacka Szarleja.
W związku z umieszczeniem planu kolędy na stronie parafii jest prośba, aby dokładnie patrzeć na datę i rok.
W przyszłą niedzielę składka na wszystkich Mszach św. na potrzeby parafii i zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.