OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE- 05.11.2017r.

31 Niedziela Zwykła, dn. 05. 11. 2017 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.

We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego.

W środę młodzież z klasy III z Gimnazjum, którą do Sakramentu Bierzmowania przygotowuje
Ks. Władysław jest proszona na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 i spotkanie.

W środę o godz. 17.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W czwartek Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

W piątek wspomnienie – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

W sobotę wspomnienie – św. Marcina z Tours, bp.

W sobotę przypada Rocznica Odzyskania Niepodległości. Jak co roku o godz. 10.30 rozpoczęcie uroczystości pod pomnikiem. Później w kościele o godz. 11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Zapraszamy jak najwięcej parafian i gości na tę Mszę św.

W sobotę o godz. 17.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 16.15. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie w trzecią niedzielę listopada o godz. 11.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

Również w przyszłą niedzielę na godz. 11.00 zapraszamy uczniów szkół podstawowych z całej parafii, a szczególnie by nie zabrakło uczniów z klas III, którzy przygotowują się do przyjęcia I Komunii św.

Pragniemy podziękować członkom Ochotniczej Straży Pożarnej za przypilnowanie porządku w czasie procesji na dolny cmentarz w dniu Wszystkich Świętych. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.

Od jutra p. Organista będzie roznosił opłatki, którymi będziemy się łamać przy kolacji wigilijnej. Ofiary jakie będziecie składać przy tej okazji niech będą wyrazem Waszej wdzięczności za Jego pracę.

W sobotę ze względu na Święto kancelaria parafialna nie będzie czynna.

Za dwa tygodnie rozpoczną się rekolekcje przed Uroczystością Odpustową ku czci św. Klemensa, głównego patrona naszej parafii i kościoła.