OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.01.2013r.

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E.
Uroczystość Objawienia Pańskiego, dn. 06. 01. 2013 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Na każdej Mszy św. pobłogosławienie kredy i kadzidła. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
We wtorek po Mszy św. o godz. 7.00 rano nabożeństwo ku czci św. Antoniego. W czwartek kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu.
W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. O godz. 11.00 Msza św. w czasie, której będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 16.15. Później będzie okazja do spowiedzi. Następny Chrzest św. będzie w drugą sobotę lutego o godz. 17.00.
Plan kolędy na bieżący tydzień:
Jutro – Malikowa, Czarnotowa, Bubiakowa, u Panienki i Gawły.
Wtorek – od p. Hadowskich, Maliki, Polaki, Kąkole, do p. Kostyrów.
Środa – dalszy ciąg Mosornego i Podgórze.
Czwartek – od starej piekarni, Podsot, Trybały i Warzechówka.
Sobota – 1 ks. Petułowa, Błędna po potok i Rąbaniska.
2 ks. Bębny Górne.
W przyszłą niedzielę składka na wszystkich Mszach św. na potrzeby parafii i zostanie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.