OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.04.2014r.

5 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 06. 04. 2014.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz.  7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa dla wszystkich. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane. Dziś o godz. 14.30 na plebanii spotkanie członków Rady Duszpasterskiej i pracownic Zespołu Charytatywnego.
Od jutra w dni powszednie Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18.00.
W środę o godz. 18.00 Msza św. od Koła Przyjaciół Radia Maryja, a po Niej nabożeństwo. Zapraszamy jak najwięcej parafian.
W piątek o godz. 17.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św. wieczorna.
W sobotę na Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 17.15 spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi. Następny Chrzest św. będzie udzielany w II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego o godz. 11.00.
W sobotę po Mszy św. wieczornej będzie tradycyjna „Droga Krzyżowa” trasą jak w Boże Ciało. Zapraszamy jak najwięcej parafian. Uczestników prosimy o zabranie ze sobą świec.
W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. O godz. 10.55 przed kościołem poświęcenie palm i procesja dokoła kościoła.
Również w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Pragniemy podziękować tym wszystkim parafianom, którzy pomogli w czasie rekolekcji przez przyniesione dary i pieniądze na żywność. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.