OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 06.09.2015r.

23 Niedziela Zwykła, dn.  06. 09. 2015 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. za wszystkie dusze wypominane.
W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 na plebanii spotkanie członków Rady Duszpasterskiej.
Jutro wspomnienie – św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika.
We wtorek święto – Narodzenia NMP. Po Mszy św. o godz. 7.00 rano pobłogosławienie nasion przeznaczonych do siewu.
W środę wspomnienie – bł. Anieli Salawy, dziewicy. O godz. 18.00 Msza św. Przyjaciół Radia Maryja.
W sobotę wspomnienie – Najśw. Imienia Maryi.
W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 17.00 na plebanii spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie w trzecią niedzielę września o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
W przyszłą niedzielę XXIII Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Są jeszcze wolne miejsca. Można się zapisywać do środy włącznie. Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu koło Kościoła.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma Katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Jutro zbiórka ministrantów i kandydatów o godz. 17.00. Natomiast w czwartek spotkanie lektorów z gimnazjum i szkoły średniej również o godz. 17.00.