OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 07.07.2013r.

14 Niedziela Zwykła, dn. 07. 07. 2013 r.
Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
Jutro wspomnienie – św. Jana z Dukli, prezbitera.
W czwartek święto – św. Benedykta, opata, patrona Europy.
W piątek wspomnienie – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i męczennika.
W sobotę wspomnienie – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
W sobotę na Mszy św. o godz. 19.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 18.00. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest św. będzie w trzecią niedzielę lipca na Mszy św. o godz. 11.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.