OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.05.2016r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, dn. 08. 05. 2016 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Dzień dzisiejszy jest dniem patrona naszego Ks. Kard. Stanisława Dziwisza. Pamiętajmy w swoich modlitwach o Czcigodnym Solenizancie.
Jutro liturgiczna Uroczystość św. Stanisława, bp. i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.
W środę o godz. 18.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja. W tym dniu na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież, która w maju otrzyma Sakrament Bierzmowania. Po Mszy św. i nabożeństwie majowym będzie miała spotkanie. Bardzo prosimy rodziców o dopilnowanie tej sprawy.
W piątek wspomnienie – Najśw. Maryi Panny z Fatimy.
W sobotę święto – św. Macieja, Apostoła. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. Spotkanie rodziców i chrzestnych w czwartek o godz. 17.15. Później będzie okazja do spowiedzi św.
W sobotę w kaplicy na Wełczy o godz. 17.00 Msza św. z okazji św. Andrzeja Boboli, gdyż w poniedziałek przypada święto Matki Kościoła.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać również do czwartku włącznie. Dla rodziców i chrzestnych spotkanie w czwartek o godz. 17.15.
W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie uroczyste przyjęcie do ministrantów.
W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich uczniów ze szkół podstawowych z całej parafii i młodzież. Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie Adoracja przed ŚDM. Jest możliwość zapisywania się na spotkanie z papieżem Franciszkiem w czasie ŚDM w Krakowie. Zapisy są w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do przyszłej niedzieli.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W sobotę, niedzielę i przyszły poniedziałek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież, która 17.05. przyjmie Sakrament Bierzmowania, na modlitewne przygotowanie. Obecność jest obowiązkowa