OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.09.2013r.

23 Niedziela Zwykła, dn. 08. 09. 2013 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Jutro wspomnienie – bł. Anieli Salawy, dziewicy.
W czwartek wspomnienie – Najśw. Imienia Maryi.
W piątek wspomnienie – św. Jana Chryzostoma, bp. i doktora Kościoła.
W sobotę święto – Podwyższenia Krzyża Świętego.
W sobotę na Mszy św. wieczornej będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej do czwartku włącznie. W czwartek o godz. 17.00 na plebanii spotkanie rodziców i chrzestnych. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będziemy udzielać wyjątkowo w czwartą niedzielę września.
W przyszłą niedzielę i poniedziałek nasza parafia będzie przeżywać Wizytację Ks. Bp. Damiana Muskusa. Jak było zapowiadane będą zmienione godziny odprawiania Mszy św. w tym dniu, a więc: godz. 7.30, 9.30, 11.30, na Wełczy o godz. 15.00 oraz o godz. 18.00 będzie udzielany naszej młodzieży Sakrament Bierzmowania. W związku z tym w sobotę będzie spowiedź św. dla nich, dla rodziców, świadków do Bierzmowania od godz. 14.30 do 17.30.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Za dwa tygodnie będą dożynki parafialne. Zwracamy się z prośbą, aby wieniec dożynkowy przygotowali mieszkańcy Wełczy wraz z obejściami z tego terenu.
W przyszłą niedzielę w związku z wizytacją nie będzie wypominek