OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 08.10.2017r.

7 Niedziela Zwykła. Dn. 08. 10. 2017 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W dniu dzisiejszym przeżywamy XVII Dzień Papieski. Młodzież przed kościołem zbiera do puszek ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Jutro święto – bł. Wincentego Kadłubka, bp.

We wtorek wspomnienie – bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy, założycielki Sióstr Felicjanek.

W środę młodzież z klasy III z Gimnazjum, którą do Sakramentu Bierzmowania przygotowuje
Ks. Władysław jest proszona na nabożeństwo różańcowe i Mszę św.

W czwartek wspomnienie – bł. Jana Beyzyma, prezbitera.

W piątek wspomnienie – bł. Honorata Kożmińskiego, prezbitera.

W sobotę na Mszy św. o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych do czwartku włącznie. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 16.15. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest będzie udzielany w listopadzie.

W niedzielę o godz. 15.00 na plebanii spotkanie Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy wszystkich członków Rady Duszpasterskiej.

W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od kościoła w dół, a w sobotę od godz. 9.00 od góry do kościoła.

Na wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy się zaangażowali w „Różaniec do granic”.
Szczególnie strażakom OSP z Zawoi Centrum, z Zawoi Dolnej oraz z Wełczy, zelatorkom Róż Różańcowych oraz paniom pielęgniarkom i rodzinie Koper za zrobienie tablic informacyjnych. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”