OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.03.2014r.

1 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 09. 03. 2014 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek rodzin. Po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa” dla wszystkich. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
Dziś o godz. 14.30 na plebanii spotkanie Rady Duszpasterskiej. Zapraszamy na nie wszystkich członków Rady Duszpasterskiej.
W środę o godz. 17.00 Msza św. od Koła Przyjaciół Radia Maryja, a po Niej nabożeństwo. Zapraszamy jak najwięcej parafian.
W piątek o godz. 16.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 16.15. Później będzie okazja do spowiedzi św.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W ubiegły czwartek pożegnaliśmy Ks. Andrzeja. Na Jego miejsce Ks. Kard. Stanisław Dziwisz mianował Ks. Andrzeja Florczaka. Polecamy Go opiece Bożej i życzymy „Szczęść Boże”.