OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 09.06.2013r.

10 Niedziela Zwykła, dn. 09. 06. 2013 r. 

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Jutro wspomnienie – bł. Bogumiła, bp.
We wtorek wspomnienie – św. Barnaby, apostoła.
W czwartek wspomnienie – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła. Na Mszę św. wieczorną zapraszamy rodziców z małymi dziećmi. Po Mszy św. będzie błogosławieństwo dzieci. Następnie będzie nabożeństwo czerwcowe połączone z półgodzinną Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy. Na nią zapraszamy jak najwięcej parafian.
W piątek wspomnienie – bł. Michała Kozala, bp. i męczennika.
W sobotę wspomnienie – bł. Jolanty, zakonnicy.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w sobotę, na godz. 17.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.
Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W czwartek u Sióstr Felicjanek o godz. 10.15 Msza św. dla Rodziny Felicjańskiej.
Młodzież klas II i III z Gimnazjum z całej parafii jest proszona na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo czerwcowe w każdy piątek. Prosimy rodziców o dopilnowanie tej sprawy.