OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.03.2013r.

4 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 10. 03. 2013 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin.
W czwartek objazd chorych. Chorych należy zgłaszać w zakrystii od dziś do środy włącznie. W czwartek zakończenie Rekolekcji Wielkopostnych w naszej parafii.
Uczniowie ze szkół podstawowych z całej parafii niech przyjdą do kościoła w poniedziałek i w środę pół godziny przed Mszą św. tj. na godzinę 11.00. W piątek o godz. 16.30 „Droga Krzyżowa: dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św. Szczególnie wtedy zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w piątek i sobotę od godz. 8.00 do 10.00. W sobotę na plebanii o godz. 16.00 spotkanie rodziców i chrzestnych.
Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie rodziców uczniów z klas II z całej parafii przygotowujących się do I Komunii św. Obecność obowiązkowa.
W związku z rekolekcjami kancelaria parafialna będzie czynna tylko w piątek i sobotę. Poradnia Rodzinna w czwartek nie będzie czynna. W czasie rekolekcji Mszy św. o godz. 6.30 nie będzie.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia. Również przed kościołem są rozprowadzane baranki wielkanocne przez członków szkolnego koła Caritas, który istnieje przy Zespole Szkół w Zawoi Centrum.
W sobotę o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza św. w int. naszego p. Organisty z okazji imienin. Zapraszamy jak najwięcej parafian i uczniów, których uczy. Pamiętajmy w swoich modlitwach o czcigodnym Solenizancie.
Jak w ubiegłych latach zwracamy się w imieniu pracownic Zespołu Charytatywnego z prośbą o pomoc przy zbiórce żywności dla ludzi potrzebujących z naszej parafii. Zbiórka będzie od piątku tj. 15. O3. do soboty przed Niedzielą Palmową włącznie w sklepach spożywczych do koszyków, które tam będą wystawione. Już z góry dziękujemy tym wszystkim, którzy włączą się w tę akcję pomocy, a więc właścicielom sklepów i tym, którzy złożą dary.
U ministrantów przed kościołem są do odebrania deklaracje o Duchowej Adopcji.