OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.11.2013r.

32 Niedziela Zwykła, dn. 10. 11. 2013 r.

Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna za wszystkie dusze wypominane.
Jutro przypada Rocznica Odzyskania Niepodległości. Jak co roku o godz. 10.30 rozpoczęcie uroczystości pod pomnikiem. Później o godz. 11.00 Msza św. w int. Ojczyzny. Zapraszamy jak najwięcej parafian i gości na tę Mszę św.
Jutro wspomnienie – św. Marcina z Tours, bp.
We wtorek wspomnienie – św. Jozafata, bp. i męczennika.
W środę wspomnienie – świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
W środę przypada 23 rocz. śmierci Ks. Prał. Wł. Wądrzyka. Zapraszamy jak najwięcej parafian na Mszę św. o godz. 17.00 w czasie której, będziemy się modlić o spokój duszy śp. Ks. Prałata.
W piątek wspomnienie – św. Alberta Wielkiego, bp. i doktora Kościoła.
W sobotę wspomnienie – Matki Bożej Miłosierdzia.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 16.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.
W przyszłą niedzielę będziemy gościć naszego rodaka, karmelitę, Ojca Eliasza pracującego na misjach w Afryce. Wygłosi do nas kazania i składka będzie przeznaczona na pomoc misjom