OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 10.12.2017r.

2 Niedziela Adwentu, dn. 10. 12. 2017 r.
Dziś zamiast kazania po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.

Dziś o godz. 14.30 na plebanii spotkanie opłatkowe członków Rady Duszpasterskiej i pracownic Zespołu Charytatywnego.

Jutro wspomnienie – św. Damazego I, papieża.

We wtorek wspomnienie – Najśw. Maryi Panny z Guadelupe.

W środę wspomnienie – św. Łucji, dziewicy i męczennicy. O godz. 17.00 Msza św. Koła Przyjaciół Radia Maryja.

W środę na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy uczniów z klas III z Gimnazjum z całej parafii, którzy przygotowują się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. będzie dla nich spotkanie.

W czwartek wspomnienie – św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.

W sobotę rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus.

W kancelarii parafialnej będzie można zgłaszać dzieci do Chrztu św., który będzie udzielany w II Dzień Świąt Bożego narodzenia.

Przed kościołem są do nabycia czasopisma katolickie i świece wigilijne. Zachęcamy do ich nabycia.

W piątek od godz. 10.00 będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od kościoła w dół, natomiast w sobotę od godz. 9.00 od góry do kościoła.

Porządek Mszy św. u chorych:

We wtorek – godz. 15.30 – u Józefa Woziwosiński / Sałaciaki /.
W środę – godz. 14.15 – Janiny Makoś / Budzonie /.
W czwartek – godz. 10.30 – Stanisława Kobieli / Zające /.

Pragniemy podziękować młodzieży KSM- za przygotowanie i zorganizowanie imprezy dla dzieci związanej ze Św. Mikołajem. Rozdano prawie 450 paczek. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.