OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12.05.2013r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, dn. 12. 05. 2013 r.

Dziś o godz. 9.00 Msza św. z okazji rocznicy I Komunii św. O godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Jutro wspomnienie – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy.
We wtorek święto – św. Macieja, Apostoła.
W czwartek święto – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika. W związku z tym w kaplicy na Wełczy o godz. 18.00 Msza św. w starej kaplicy i nabożeństwo majowe.
W sobotę wspomnienie – św. Jana I, papieża i męczennika. O godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w sobotę, na godz. 17.00. Później będzie okazja do spowiedzi św. Następny Chrzest św. będzie udzielany w drugą sobotę i trzecią niedzielę czerwca.
Również w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 Msza św. pod Krzyżem na Bartyzelowej Górze.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie i książka „Szlaki Papieskie”. Zachęcamy do ich nabycia.