OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.02.2016r.

1 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 14. 02. 2016 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa” dla wszystkich. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W środę o godz. 16.00 spotkanie do Bierzmowania dla uczniów z klasy III z Gimnazjum z Zawoi Centrum, a o godz. 17.30 dla uczniów z klasy III z naszej parafii, którzy chodzą do Zawoi Wilcznej.
W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy na nią jak najwięcej parafian.
W piątek o godz. 16.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie rodziców uczniów, którzy w tym roku przystąpią do Sakramentu Bierzmowania.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Spotkanie rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 16.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia