OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.07.2013r.

15 Niedziela Zwykła. Dn. 14. 07. 2013 r.
Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Jutro wspomnienie – św. Bonawentury, bp. i doktora Kościoła.
We wtorek wspomnienie – Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel / Matki Bożej Szkaplerznej /. W Zawoi Zakamieniu przypada Odpust. Suma Odpustowa o godz. 11.00.
W czwartek wspomnienie – św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
W sobotę wspomnienie – bł. Czesława, prezbitera.
W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 18.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.
W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 Msza św. w int. wszystkich kierowców, a po Niej poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Zwracamy się, jak co roku, z prośbą do wszystkich kierowców, aby tak ustawiali swoje samochody, by jak najwięcej pojazdów mogło się zmieścić na parkingu, również tym przed cmentarzem. Jest też parking na placu targowym. Stawiając swój samochód pamiętajmy również o innych kierowcach, a nie tylko o sobie i to przez cały rok.
Przypominamy, aby nie stawiać samochodów blisko bramy prowadzącej do kościoła i alejce prowadzącej na plebanię, która jest drogą pożarową oraz przy wjazdach do innych domów, gdyż mieszkańcy też chcą wyjeżdżać, a nie czekać aż skończy się Msza św. Prosimy też nie zatrzymywać samochodów na trawniku w alejce.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.