OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.08.2015r.

20 Niedziela Zwykła, dn. 16. 08 2015 r.
Dziś o godz. 11.00 Msza św. w czasie której będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Jak było zapowiadane dziś Ojciec Paweł Misjonarz Oblat będzie rozprowadzał kalendarze na Rok 2016. Ofiary złożone przy okazji ich nabywania przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów.
Jutro święto – św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej.
W środę wspomnienie – św. Jana Eudesa, prezbitera.
W czwartek wspomnienie – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła. Po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy na Nią jak najwięcej parafian i gości.
W piątek wspomnienie – św. Piusa X, papieża.
W sobotę wspomnienie – Najśw. Maryi Panny, Królowej.
Pragniemy podziękować dwóm panom, którzy wymalowali bezinteresownie kaplicę na cmentarzu i nie chcieli, aby wymieniać ich z nazwiska. Składamy im gorące „Bóg zapłać”.