OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.09.2013r.

24 Niedziela Zwykła, dn. 15. 09. 2013 r.

Dziś nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną Ks. Bp. Damiana Muskusa. Msze św. o godz. 7.30, 9.30, 11.30 i 18.00. Nieszpory o godz. 17.30. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.00.
Jutro drugi dzień wizytacji. Msze św. o godz. 6.30, 7.00. O godz. 8.00 dla ludzi starszych i chorych, której będzie przewodniczył Ks. Bp. Damian. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Po Mszy św. o godz. 8.00 Ks. Bp. Damian odwiedzi szkoły na terenie naszej parafii oraz kaplicę na Mosornem.
Jutro wspomnienie – świętych męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, bp.
We wtorek wspomnienie – św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, bp.
W środę święto – św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy całą młodzież, a szczególnie z klas I i II z Gimnazjum, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. młodzież ta będzie miała spotkanie z katechetami. Prosimy rodziców, by się zainteresowali, czy młodzież z klas I i II z Gimnazjum wzięła udział we Mszy i na spotkaniu.
W czwartek wspomnienie – św. Januarego, bp. i męczennika. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy na Nią jak najwięcej parafian.
W piątek wspomnienie – św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
W sobotę święto – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 Msza św. Dożynkowa. Delegacja z wieńcem niech przyjdzie jak zawsze przed kościół na godz. 8.55, gdzie zostanie przywitana i wprowadzona do kościoła.
Również w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Dzieci należy zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 17.00. Później będzie okazja do spowiedzi św.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.