OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 15.12.2013r.

3 Niedziela Adwentu, dn. 15. 12. 2013 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 6.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i odśpiewamy „Uwielbiaj duszo moja Pana”. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W dniu dzisiejszym o godz. 14.30 na plebanii spotkanie opłatkowe Rady Duszpasterskiej i Zespołu Charytatywnego. Zapraszamy wszystkie pracownice Zespołu Charytatywnego i członków Rady Duszpasterskiej.
Jutro rozpoczęcie nowenny do Dzieciątka Jezus.
W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
W czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 17.00 półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu w ciszy. Zapraszamy na Nią jak najwięcej parafian.
W sobotę przypada dzień spowiedzi adwentowej w naszej parafii. Spowiadać będziemy od 9.00 – 12.00 z przerwą od 10.30 – 11.00 oraz po południu od godz. 14.30 – 17.00 z przerwą od 15.30 – 16.00. Bardzo prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę przed Świętami. Księża będą jeździć do sąsiednich parafii z pomocą, a w poniedziałek 23 grudnia pojedzie dwóch księży do Makowa.
W związku ze spowiedziami w dekanacie kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorek, w czwartek i piątek od godz. 8.00 do 9.30. W tych dniach będzie można zgłaszać dzieci do Chrztu św., który będzie udzielany w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia.
W piątek o godz. 16.15 spotkanie rodziców i chrzestnych.
W przyszłą niedzielę na godz. 11.00 zapraszamy jak najwięcej parafian, gdyż wtedy będziemy się modlić w int. Ks. Adama obchodzącego w Wigilię imieniny. Myślimy, że nie zabraknie na Niej szczególnie uczniów, których uczy Ks. Adam. Pamiętajmy o Nim również w prywatnych modlitwach.
Przed kościołem są do nabycia świece wigilijne i czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W sobotę będziemy nawiedzać chorych z Komunią św. od godz. 9.00. Chorych prosimy o zgłaszanie od dziś do czwartku włącznie.