OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 16.03.2014r.

2 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 16. 03. 2014 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa” dla wszystkich. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
Jutro o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza św. w int. naszego p. Organisty z okazji imienin. Na tę Mszę św. zapraszamy jak najwięcej parafian, a szczególnie tych uczniów, których On uczy. Pamiętajmy w swoich modlitwach o czcigodnym Solenizancie.
W środę Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.
W czwartek o godz. 10.00 u Sióstr Felicjanek Msza św. dla Rodziny Felicjańskiej.
W czwartek o godz. 17.00 Msza św., a po Niej półgodzinna Adoracja w ciszy na którą zapraszamy jak najwięcej parafian.
W piątek o godz. 16.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św.
Składamy serdeczne podziękowania za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii. Złożono 5716 zł. oraz 2, 65 euro i 25 centów amerykańskich. Wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Za dwa tygodnie tj. 30 marca rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Już dziś prosimy parafian, aby w czasie rekolekcji nie planowali żadnych wyjazdów i tak ułożyli sobie czas, by jak najwięcej mogli skorzystać z nauk rekolekcyjnych oraz przystąpili do spowiedzi rekolekcyjnej.
Caritas naszej Archidiecezji, jak co roku, organizuje pomoc dla biednych i potrzebujących. W ramach tej akcji przysłała nam baranki wielkanocne, będzie można nabyć od przyszłej niedzieli. Część ofiar pozostanie w parafii na paczki, jakie co roku są roznoszone przez członkinie Zespołu Charytatywnego.
U ministrantów przed kościołem są do odebrania deklaracje o Duchowej Adopcji, które będzie można oddać w przyszłą niedzielę.
W przedsionku kościoła są ulotki odnośnie 1%, który można odpisać na potrzeby Caritas.