OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.02.2013r.

1 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 17.02.2013r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. w czasie, której będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. Po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa” dla wszystkich. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. O godz. 17.00
Msza św. wieczorna.
W piątek święto – Katedry Św. Piotra, Apostoła. O godz. 16.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św. wieczorna.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Pragniemy podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii. Wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
W przyszłą niedzielę uczniowie z klas II z całej parafii niech przyjdą do kościoła na godz. 10.55. Otrzymają poświęcone książeczki, jako pomoc w przygotowaniu do I spowiedzi i Komunii św. Zapraszamy również rodziców tych uczniów.