OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.03.2013r.

5 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 17.03.2013r.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa” dla wszystkich. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
We wtorek Uroczystość – św. Józefa, Oblubieńca NMP.
W środę u Sióstr Felicjanek o godz. 10.15 będzie Msza św. dla Rodziny Felicjańskiej.
W czwartek po Mszy św. o godz. 17.00 będzie półgodzinna Adoracja Najśw. Sakramentu poświęcona na prywatną modlitwę w ciszy. Zapraszamy do brania udziału w tej Adoracji.
W piątek o godz. 16.30 „Droga Krzyżowa” dla dzieci, dla młodzieży i starszych, a po Niej Msza św. wieczorna.
W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa. O godz. 10.55 przed kościołem poświęcenie palm i procesja dokoła kościoła.
Można już zgłaszać dzieci do Chrztu św., który będzie udzielany w II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.
W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 na plebanii spotkanie pracownic Zespołu Charytatywnego i członków Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkie pracownice Zespołu Charytatywnego i członków Rady Duszpasterskiej.
Pragniemy podziękować tym wszystkim parafianom, którzy pomogli w czasie rekolekcji przez przyniesione dary i pieniądze na żywność. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.
Jutro o godz. 15.00 w kościele pogrzeb śp. Władysława Trzebuniaka z obejścia Śmietany.