OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 17.04.2017r.

Poniedziałek Wielkanocny         Dn.  16. 04. 2017 r.

Dziś II Dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. O godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Dziś Nieszporów nie ma.
W piątek z racji uroczystego charakteru Oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Główne uroczystości odbędą się w niedziele w Krakowie – Łagiewnikach. Zapraszamy do udziału w tych uroczystościach.
U nas w parafii zamiast Nieszporów będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.
Dziękujemy tym którzy, włączyli się w akcję pomocy ludziom potrzebującym z naszej parafii. Dziękujemy właścicielom sklepów, tym którzy składali dary do koszyków, jak również pracownicom Zespołu Charytatywnemu i Siostrom Felicjankom. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
W piątek o godz. 16.00 spotkanie uczniów klas III z całej parafii, którzy w tym roku przystąpią do I Komunii św. Obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa.
Pragniemy podziękować za ofiary złożone w Niedzielę Palmową na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła. Zebrano 7705 zł. 5 gr. oraz 11 euro, 40 eurocentów , 50 lip chorwackich i 10 marek bośniackich. Wszystkim ofiarodawcom i tym którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.