OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18.05.2014r.

5 Niedziela Wielkanocna, dn. 18. 05. 2014.

Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo majowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
W dniu dzisiejszym o godz. 15.00 w Skawicy rozpoczną się uroczystości dziękczynne za kanonizację św. Jana Pawła II. Zapraszamy do Skawicy.
We wtorek wspomnienie – św. Bernardyna ze Sieny, prezbitera.
W środę wspomnienie – św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika.
W czwartek wspomnienie – św. Rity z Cascia, zakonnicy. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym będzie półgodzinna Adoracja w ciszy. Zapraszamy jak najwięcej parafian.
W sobotę wspomnienie – Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.
Jak co roku w przyszłą niedzielę przyjedzie do naszej parafii Ks. ze Swoszowic, gdzie jest budowany kościół, aby wygłosić kazania i zebrać składkę na wszystkich Mszach św. na ten cel. W ten sposób odpowiemy na apel Ks. Kardynała, by pomagać parafiom, które budują kościoły.
Pragniemy podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii. Złożono 6172 zł 17 gr. i 5 euro. Wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Jak było zapowiadane w ubiegłą niedzielę dziś przed kościołem do puszek jest składka na potrzeby związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży.