OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18.08.2013r.

20 Niedziela Zwykła, dn. 18. 08. 2013 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
We wtorek wspomnienie – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
W środę wspomnienie – św. Piusa X, papieża.
W czwartek wspomnienie – Najśw. Maryi Panny, Królowej.
W piątek wspomnienie – św. Róży z Limy, dziewicy.
W sobotę święto – św. Bartłomieja, Apostoła.
Pragniemy podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii. Zebrano 7164 zł. 21 gr. oraz 50 eurocentów i 20 koron czeskich. Wszystkim, którzy złożyli ofiary i tym, którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Pragniemy poinformować, że nasza parafia będzie przeżywać wizytację Ks. Bp. Damiana Muskusa w dniach 15 i 16 września. W czasie wizytacji młodzież klas I szkoły średniej i III z Gimnazjum przyjmie Sakrament Bierzmowania. Zwracamy się z prośbą, aby ci uczniowie, którzy przyjęli Sakrament Chrztu św. poza naszą parafią przynieśli jak najszybciej zaświadczenia o Chrzcie św.
W przyszłą niedzielę w Skawicy przypada Odpust. Suma Odpustowa będzie odprawiona o godz. 11.00.