OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19.01.2014r.

2 Niedziela Zwykła, dn. 19. 01. 2014 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin.  O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W dniu dzisiejszym w naszej Archidiecezji rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
We wtorek wspomnienie – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
W środę wspomnienie – św. Wincentego, diakona i męczennika.
W piątek wspomnienie – św. Franciszka Salezego, bp. i doktora Kościoła.
W sobotę – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
W środę o godz. 14.00 z parkingu k./ kościoła wyjazd na pielgrzymkę do Centrum bł. Jana Pawła II w Krakowie. Spodziewany powrót około godz. 21.30.
W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ks. Biskupa Mariana Buczka z Charkowa na Ukrainie, który będzie głosił kazania. Składka będzie przeznaczona na pomoc Kościołowi w Jego diecezji.
Pragniemy podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii. Złożono 5952 zł. 69 gr. oraz 5 $, 86 eurocentów, 5 kun i 7 pensów. Wszystkim ofiarodawcom i tym którzy, liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
Plan kolędy na bieżący tydzień:
Jutro – Śpikówka, Szczurkówka, Kiczora, Łazy, Topory, Kaselówka, Smyraki i Sfalisko.
Wtorek – Za wodą, Miśkowce, Żywczaki i Zające.
Środa – Od p. Hadowskich, Maliki, Polaki, Kąkole do p. Kostyrów.
Czwartek – Zalas i Gołynia do p. Łatków.
Sobota – 1 Ks. – Rodziny k./ kościoła, Borowi, Piergiesy i Giertugi Górne.
2 Ks. – Od Urzędu Gminy, przy szosie, po Ośrodek Zdrowia.