OGLOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, dn. 01. 06. 2014.

Dziś po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 17.30 rozpoczęcie nabożeństw ku czci Serca Bożego z procesją dokoła kościoła. O godz. 18.00 Msza św. wieczorna za  wszystkie dusze wypominane.

U nas nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele i święta przed Mszą św. wieczorną tj. o godz. 17.30.

We wtorek wspomnienie – świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. Po Mszy św. o godz. 7.00  nabożeństwo ku czci św. Antoniego.

W środę o godz. 10.15 u Sióstr Felicjanek Msza św. dla Rodziny Felicjańskiej.

W czwartek wspomnienie – św. Bonifacego, bp. i męczennika. W kaplicy na Wełczy o godz. 16.30 spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 17.00 Msza św. Natomiast w kościele parafialnym o godz. 18.00 Msza św. wieczorna i „Godzina Święta” połączona z półgodzinną Adoracją w ciszy. Zapraszamy jak najwięcej parafian.

W piątek wspomnienie – św. Norberta, bp. Jest to I piątek miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 16.00 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo czerwcowe.

W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca Najśw. Maryi Panny. Natomiast przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 nabożeństwo Nieustającego Różańca. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. Dzieci można zgłaszać w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych.

Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. pod Krzyżem na Bartyzelowej Górze.

U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.

W przyszłą niedzielę jako II miesiąca na wszystkich Mszach św. składka na potrzeby parafii i będzie przeliczona przez przedstawicieli Rady Duszpasterskiej.

W sobotę będziemy odwiedzać chorych z Komunią św. od godz. 9.00.