OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 20.01.2013r.

2 Niedziela Zwykła, dn. 20. 01. 2013 r.

Dziś o godz. 11.00 Msza św. na roczek urodzin. O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W dniu dzisiejszym w naszej Archidiecezji rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.Jutro wspomnienie – św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
We wtorek wspomnienie – św. Wincentego, diakona i męczennika.
W czwartek wspomnienie – św. Franciszka Salezego, bp. i doktora Kościoła.
W piątek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
W sobotę wspomnienie – świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii Ks. Biskupa Mariana Buczka z Charkowa na Ukrainie, który będzie głosił kazania. Składka będzie przeznaczona na pomoc Kościołowi w Jego diecezji.
W przyszłą niedzielę rozpoczęcie 40-sto godzinnego nabożeństwa według następującego porządku:
zaraz po Sumie do godz. 13.00 Grupa Modlitewna Nauczycieli.
Od godz. 13.00 – 14.00 wierni z Podpolic, Bębnów Górnych i Dolnych, z Obłaźnej i Chrapkowej.
Od godz. 14.00 – 15.00 wierni z obejścia Szczurki, Śmietany, Chowaniacy i Fujacy.
Od godz. 15.00 – 16.30 wierni od kościoła, Borowych, Piergiesów, Giertugów Górnych i Dolnych.
O godz. 16.30 Nieszpory, a o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
Pragniemy poinformować, że w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii złożono 5503 zł. 16 gr. oraz 7 koron. Wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy liczyli składamy serdeczne „Bóg zapłać.
Plan kolędy na bieżący tydzień:
Jutro – Hopy, Stróże i Maryniacy.
Wtorek – Od p. Sobaniaka, Brzeg, do p. Bartyzela.
Środa – Zalas i Gołynia do p. Łatków.
Czwartek – 1 ks. Zemliki, Hujdy, Koziny do p. Władysława Hujdy.
2 k. Od p. Łatków do końca Gołynii.
Piątek – Od Urzędu Gminy, przy szosie, po Ośrodek Zdrowia.
Sobota – Szczurki i Śmietany.
W czwartek kancelaria parafialna nie będzie czynna.