OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 22.06.2014r.

12 Niedziela Zwykła, dn 22. 06. 2014 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 procesja dokoła kościoła. O godz. 18.00 Msza św., a po Niej procesja dokoła kościoła połączona z nabożeństwem czerwcowym.
Również dziś o godz. 15.00 Msza św. w kaplicy na Mosornem.
W dniu dzisiejszym w Zawoi Górnej przypada Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Suma Odpustowa o godz. 11.00.
We wtorek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
W środę od godz. 16.00 spowiedź dla uczniów na zakończenie roku szkolnego.
W czwartek wspomnienie – św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera. W kaplicy na Wełczy od godz. 16.00 spowiedź św. przed Odpustem i na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Natomiast w kościele parafialnym o godz. 18.00 Msza św. i procesja na zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po procesji będzie poświęcenie wianków i ziół. Na Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dziewczynki, które sypały kwiatki i chłopców, którzy dzwonili w czasie procesji.
W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. W kaplicy na Wełczy o godz. 15.00 Suma Odpustowa, którą odprawi Ojciec Kazimierz z Zawoi – Zakamień. Zapraszamy na Nią jak najwięcej parafian. W kościele parafialnym o godz. 18.00 Msza św. i procesja dokoła kościoła połączona z nabożeństwem czerwcowym. Z racji uroczystości nie obowiązuje w piątek wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
W sobotę wspomnienie – Niepok. Serca Najśw. Maryi Panny.
W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
W tym tygodniu w piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. W związku z tym Msza św. o godz. 9.00 w kościele parafialnym dla uczniów szkół podstawowych z Zawoi Centrum i Gołyni oraz z Gimnazjum z Zawoi Centrum, natomiast dla uczniów z Mosornego i Wełczy o godz. 8.30 na Mosornem.
Dla uczniów uczęszczających do Zawoi Górnej Msza św. na zakończenie również w piątek o godz. 8.00. Rodziców prosimy o dopilnowanie, aby wszyscy uczniowie wzięli udział we Mszach św. odprawianych w ich intencji.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W czwartek w związku ze spowiedzią na Wełczy kancelaria parafialna po południu nie będzie czynna.
Pragniemy podziękować członkom Ochotniczej Straży Pożarnej za przypilnowanie porządku w czasie procesji Bożego Ciała. Składamy im serdeczne „Bóg zapłać”.