OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 23.06.2013r.

12 Niedziela Zwykła, dn. 23. 06. 2013 r.
Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Jutro Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
W środę wspomnienie – św. Zygmunta Gorazdowskiego, prezbitera.
W czwartek wspomnienie – św. Cyryla Aleksandryjskiego, bp. i doktora Kościoła.
W piątek wspomnienie – św. Ireneusza, bp. i męczennika.
W sobotę przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Natomiast w kaplicy na Wełczy o godz. 16.00. Nabożeństwo czerwcowe w tym dniu będzie odprawione przed Mszą św. wieczorną, a więc o godz. 17.30.
W tym tygodniu w piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. W związku z tym w środę od godz. 16.30 spowiedź św. dla dzieci i młodzieży.
W piątek o godz. 9.00 Msza św. w kościele parafialnym dla uczniów szkół podstawowych z Zawoi Centrum i Gołyni oraz z Gimnazjum z Zawoi Centrum, natomiast dla uczniów z Mosornego i Wełczy również o godz. 9.00 ale na Mosornem.
Dla uczniów uczęszczających do Zawoi Górnej Msza św. na zakończenie w piątek o godz. 8.00.
Rodziców prosimy o dopilnowanie, aby wszyscy uczniowie wzięli udział we Mszy św. odprawianej w ich intencji.
W przyszłą niedzielę w Zawoi Górnej o godz. 10.00 Suma Odpustowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz z racji przypadającej 25 rocz. powstania parafii. Sumę Jubileuszowo – Odpustową odprawi J. Em. Ks. Kard. Stanisław Diwisz.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W czwartek w związku z zakończeniem roku szkolnego dla Gimnazjum kancelaria parafialna po południu nie będzie czynna.