OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 24.02.2013r.

2 Niedziela Wielkiego Postu, dn. 24. 02. 2013 r.

Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 „Droga Krzyżowa” dla wszystkich. O godz. 16.00 „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W czwartek o godz. 15.30 w kaplicy na Wełczy spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca, a o godz. 16.00 Msza św. W kościele parafialnym o godz. 17.00 Msza św. wieczorna.
W piątek I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. Od godz. 15.00 spowiedź św. dla dzieci, dla młodzieży i starszych. O godz. 16.30 „Droga Krzyżowa”, a po Niej Msza św.
W sobotę I miesiąca o godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepok. Serca NMP. Natomiast po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Za dwa tygodnie tj. 10 marca rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii, które wygłosi ks. mgr Robert Skwarczyński. Już dziś prosimy parafian, aby w czasie rekolekcji nie planowali żadnych wyjazdów i tak ułożyli sobie czas, by jak najwięcej mogli skorzystać z nauk rekolekcyjnych oraz przystąpili do spowiedzi rekolekcyjnej.
Jeszcze jedno ogłoszenie: Uczniowie z klas II z Gimnazjum, którzy przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania w dniu 15 września wraz z klasami III, niech przyjdą na „Drogę Krzyżową” w piątek, a po Mszy św. wieczornej będą mieć spotkanie z Ks. Andrzejem. Obecność na „Drodze Krzyżowej” i Mszy św. obowiązkowa. Zwracamy się do rodziców by poważnie potraktowali tę sprawę i nikogo nie brakowało.