OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 25.08.2013r.

21 Niedziela Zwykła, dn. 25. 08. 2013 r.

Dziś o godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
Jutro Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. W kaplicy na Wełczy o godz. 16.00. Na każdej Mszy św. odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
We wtorek wspomnienie – św. Moniki.
W środę wspomnienie – św. Augustyna, bp. i doktora Kościoła.
W czwartek wspomnienie – męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
W sobotę Pielgrzymka Służby Liturgicznej i Ruchu Światło – Życie do Kalwarii Zebrzydowskiej.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych.
Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej i pracownic charytatywnych na plebanii. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich członków Rady Duszpasterskiej i pracownice Zespołu Charytatywnego.
W niedzielę za dwa tygodnie tj. 8 września odbędzie się XXI Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Z naszej parafii, jak co roku, pragniemy zorganizować wyjazd autobusem, dlatego prosimy o zgłaszanie się chętnych już dziś w zakrystii i w tygodniu w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowych. Koszt od jednej osoby 17 zł.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
Pragniemy poinformować, że rozpoczęto prace przy odnowieniu i konserwacji wszystkich drzwi do kościoła i okien.
W czwartek rano i po południu kancelaria parafialna nie będzie czynna, gdyż księża wyjeżdżają do Krakowa na Dni Katechetyczne.