OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 26.12.2016r.

Święto św. Szczepana.                   Dn.  26. 12. 2016 r.

Dziś Msze św. jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 pobłogosławienie owsa. O godz. 11.00 Msza św. w czasie której, będziemy udzielać Sakrament Chrztu św. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna. Dziś Nieszporów nie ma.
Jutro święto – św. Jana, Apostoła i Ewangelisty.
W środę święto – Świętych Młodzianków, męczenników.
W piątek święto – Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa.
W sobotę wspomnienie – św. Sylwestra I, papieża. Jest to ostatni Dzień Starego Roku. O godz. 16.00 będą odprawione uroczyste Nieszpory z kazaniem, odśpiewaniem „Przed oczy Twoje Panie” z suplikacjami i hymnem „Ciebie Boga wysławiamy”. Potem o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. wieczorna. Bardzo prosimy parafian i gości, aby tutaj w kościele z Bogiem zakończyli Stary Rok.
W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok 2017. Msze św. jak w każdą niedzielę. W tym dniu przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju. Nieszporów nie będzie.
Jutro kancelaria parafialna nie będzie czynna.
Podajemy plan kolędy, czyli odwiedzin duszpasterskich:
Jutro – 1 Ks. Za wodą, Miśkowce, Żywczaki, Zające.
2 Ks. Gronik, Polonki, Chrabkowa, Mosorne do p. Grzegorza Trybały.
Środa – 1 Ks. Dolne Jaworskie, Mętle, Dolina, Buczyna, Górne Jaworskie, Leśniczówka.
2 Ks. Dalszy ciąg Mosornego i Podgórze.
Czwartek – 1 Ks. Od Drogomistrzówki, Bębny Dolne, Fiedorówka, domy przy drodze.
2 Ks. Petułowa, Rąbaniska, Błędna po potok.
Piątek – 1 Ks. Od p. Hadowskich, Maliki, Polaki, Kąkole do p. Kostyrów.
2 Ks. Skupnie, Barany, Kolędówka, Włosianka, Średnie, Surzyny i Bory do p. Kardasia.