OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27.07.2014r.

17 Niedziela Zwykła, dn. 27. 07. 2014 r.

Dziś o godz. 17.30 Nieszpory, a o godz. 18.00 Msza św. wieczorna.
We wtorek wspomnienie – św. Marty.
W środę wspomnienie – św. Piotra Chryzologa, bp. i doktora Kościoła.
W czwartek wspomnienie – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
W czwartek spowiedź św. przed Odpustem oraz I piątkiem miesiąca od godz. 9.00 – 12.00 przed południem, z przerwą od 10.30 – 11.00 i po południu od godz. 14.30 – 17.00 z przerwą od 15.45 – 16.15. Bardzo prosimy, aby ci którzy, odprawiają I piątki nie odkładali spowiedzi na piątek, gdyż wtedy nie będzie specjalnej spowiedzi. O godz. 19.00 Msza św. wieczorna.
W piątek wspomnienie – św. Alfonsa Liguoriego, bp. i doktora Kościoła. Jest to I piątek miesiąca. O godz. 7.00 rano Msza św. i nabożeństwo ku czci Serca Bożego. O godz. 19.00 Msza św. wieczorna.
W sobotę nasza parafia będzie przeżywać Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Anielskiej. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, uroczysta Suma o godz. 11.00 i wieczorem o godz. 18.00. Sumę Odpustową odprawi Ks. Marcin Świątek, który był w tym roku wyświęcony na kapłana w Albano we Włoszech, a który tu w Zawoi ma rodzinę. Na Sumę zapraszamy jak najwięcej parafian i gości przebywających na wakacjach i urlopach w naszej parafii. Po Sumie procesja dokoła kościoła. Prosimy na procesję o zabranie wszystkie feretrony i chorągwie.. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatków. Kto ma stroje regionalne niech w nich przyjdzie na Sumę.
Przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30 nabożeństwo Nieustającego Różańca.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemni różańcowych.
U ministrantów przed kościołem są czasopisma katolickie. Zachęcamy do ich nabycia.
W czwartek ze względu na spowiedź i w sobotę z racji Odpustu kancelaria parafialna nie będzie czynna